חזרה

יצירתיות ופונקציונליות נפגשות במשרד הביתי החדש

אנחנו חיים בתקופה משונה, בה השינויים כה תכופים ולנו נותר רק לנסות ולהדביק את הקצב. מצד אחד, הרצון הגדול לחזור לשגרה הזכורה לנו, של חיי משרד, נסיעות עבודה וקולגות. מצד שני, אי אפשר להתעלם ממגמה גוברת שמזמינה דווקא האטה והתכנסות פנימה, בחיפוש אחר היסודות המשמעותיים בחיינו. במילים אחרות: ברוכים הבאים הביתה.

רבים מאיתנו נקלעו בעל כורחם לעבודה מהסביבה הביתית, אבל אי אפשר לומר שהכול רע במודל החדש. עובדים ועובדות לא מעטים יעידו כי הפורמט הנוכחי פתח להם צוהר ואפשר להם להציץ לדרך חיים אחרת, כזו שיכלו רק לדמיין או אולי לא ידעו שקיימת. ללא פקקים, עם שעות עבודה מועטות יותר, יותר זמן בבית עם בני המשפחה ובעלי החיים או חידוש היחסים עם עולם הפנאי והתחביבים שנזנחו.

מחקרים רבים כבר מצאו כי עבודה בסביבה הנעימה לנו ומותאמת לצרכינו יכולה לשפר את יכולות העבודה, להגביר את המוטיבציה ובאופן כללי לתרום לאיכות העבודה ולוולביינג שלנו בו-זמנית. נכון, חדר עבודה ייעודי לא תמיד קיים בכל מרחב ביתי, אך עם קצת יצירתיות אפשר לייצר פינת עבודה בכל חלל, אפילו בחדר השינה או בסלון.

איך משיגים נוחות פיזית ונינוחות נפשית בסביבת העבודה הביתית החדשה?

אספנו עבורכן ועבורכם את מיטב הפריטים המעוצבים שיש לקטלוג פיטרו להציע, כדי להרכיב פינת עבודה התואמת את הצרכים הפונקציונליים מחד, אך לא מתפשרים על אסתטיקה וסטייל מנגד. לצד מגוון מותגים מיובאים, מציגה פיטרו ליין מוצרים בייצור מקומי, שפותחו ועוצבו בנגריית האמן של החברה. הקולקציה של ״האטלייה״ כוללת שולחנות עבודה, שולחנות צד, פתרונות אחסון חכמים ופריטי ריהוט משלים בסגנון מודרני, עכשווי ובניחוח סקנדינבי.