אין מוצרים בסל הקניות.

073-7577573 073-7577573
 • חללים
  משרדיים
  • חללים
   משרדיים
   משרדים
  • חללים
   משרדיים
   מתחמים משותפים
  • חללים
   משרדיים
   משרד ביתי
 • חללי
  אירוח ומוסדות
  • חללי
   אירוח ומוסדות
   בתי מלון
  • חללי
   אירוח ומוסדות
   מבני ציבור
  • חללי
   אירוח ומוסדות
   חינוך ואקדמיה
  • חללי
   אירוח ומוסדות
   הסעדה
 • חללים רפואיים
  והגיל השלישי
  • חללים רפואיים
   והגיל השלישי
   מרפאות ומרכזים רפואיים
  • חללים רפואיים
   והגיל השלישי
   דיור מוגן
  • חללים רפואיים
   והגיל השלישי
   המרחב הביתי
פעם ראשונה באתר?
או באמצעות מייל וסיסמה:

כסאות משרדיים לחדרי ישיבות

כל החללים
Shop
ריהוט מוסדי - חללי אירוח ומוסדות
בתי מלון
מבני ציבור
חינוך ואקדמיה
הסעדה
חללים רפואיים והגיל השלישי
מרפאות ומרכזים רפואיים
דיור מוגן
המרחב הביתי
משרד
משרדים
מתחמים משותפים
משרד ביתי

הוסיפו/הורידו חללים

כל המוצרים
נגריית אמן
מערכות ישיבה
פתרונות אחסון
כסאות משרדיים
אקוסטיקה
אביזרים משלימים למשרד
שולחנות משרדיים
Wellbeing

הוסיפו/הורידו מוצרים

כל המותגים

הוסיפו/הורידו מותגים

מציג 1–16 מתוך 70 תוצאות

כסאות משרדיים מעוצבים לחדרי ישיבות

כשחושבים על ריהוט משרדי, אין ספק כי אחד החללים שיש לבחור עבורם ריהוט איכותי ביותר הוא חדר הישיבות של המשרד. כידוע, חדרי ישיבות מהווים חללים משמעותיים ופונקציונליים בכל משרד, ועל כן לריהוט הנבחר עבורם יש חשיבות רבה. על הריהוט לחדרי ישיבות להיות בראש ובראשונה נוח, וזאת כדי להבטיח תחושה גופנית טובה למשתתפים בישיבות ממושכות. לצד הנוחות, על הרהיטים לחדרי הישיבות, בדגש על הכסאות המשרדיים המעוצבים, להיות איכותיים, מוקפדים ומסוגננים, על מנת ליצור אווירה נעימה ומכובדת שתשפיע על אופי הפגישה המתנהלת. חשוב לזכור כי אחרי הכל כסא לחדר ישיבות הוא תנאי הכרחי לקיומן של פגישות, המתבצעות לעיתים במשך שעות ארוכות סביב השולחן, ולכן חשוב להשקיע בו.

בדומה לכסאות מחשב מעוצבים, המשרתים את עובדי החברה במהלך עבודתם השוטפת, כסאות לחדר ישיבות צריכים להיות ארגונומיים ומתכווננים, ולספק תמיכה מקסימלית לאלו שיושבים בהם. את הבחירה בכסא האופטימלי עבור חדר הישיבות יש לעשות תוך בחינת שיקולים של סגנון, צבע, גימור, ריפוד ונוחות. אלא אם חדר הישיבות מיועד לפגישות קצרות, רצוי לבחור בכסא משרדי מעוצב עם גלגלים או בסיס מסתובב אשר יאפשר תנועתיות ותקשורת ברורה יותר בין המשתתפים בדיון. בנוסף כדאי לתת את הדעת גם על המשענת, שיכולה לתת תמיכה מלאה או חלקית בגב ובראש, ועל תוספת של משענות ידיים. זאת מתוך מחשבה על התאמה לשולחן הישיבות הנבחר ועל אופן השימוש בחדר הישיבות על ידי המשתמשים.

כסא לחדר ישיבות: שימוש כמחשבה תחילה

כאשר בוחרים כסאות לחדרי ישיבות חשוב גם לבחון את גודל החלל ואת הפונקציה שהוא ממלא עבור המשתמשים השונים. לחדרי ישיבות גדולים ורשמיים, מהסוג שבו מתקיימות פגישות עם הרבה משתתפים או שמתנהלות בו שיחות וידיאו חשובות עם לקוחות וקולגות מחו״ל, כדאי לבחור כסא משרדי אורטופדי (מכונה לעיתים גם כסא ארגונומי). לרוב, כסאות ארגונומיים ואיכותיים מאד יהיו עם גלגלים ותמיכה מלאה לראש ולגב, עטופים בבד איכותי או אפילו עור. למעשה כסא לחדר ישיבות מסוג זה יהיה על פי רוב דומה לכסא מחשב מעוצב או כסא מנהלים, שכן הם מתאימים לישיבות ממושכות מאד. במקביל, במגמה העכשווית בעולם העיצוב יותר ויותר אדריכלים מתכננים עבור החלל המשרדי גם חדרי ישיבות קטנים, שמשרתים בעיקר את העובדים במשרד. אלו מתאימים לעד חמישה משתתפים ומשמשים לפגישות קצרות ופחות פורמליות סביב שולחן קטן ועגול. בחדרים הללו אפשר בהחלט לשלב כסאות מרופדים יותר בעלי עיצוב נקי ונעים עם תמיכה חלקית בגב היושב.

ריהוט לחדרי ישיבות של פיטרו

פיטרו מציעה קטלוג הכולל מגוון רחב של ריהוט לחדרי ישיבות, מכסאות נוחים ומעוצבים, דרך שולחנות מרווחים ועד אביזרים שיהפכו כל פגישה לחלקה ונעימה יותר. נשמח לסייע לכם בבחירת הריהוט לחדר הישיבות אותו אתם מעצבים, כך שיתאים בדיוק לצרכי הלקוחות שלכם. הניסיון הרב שלנו במגוון פרוייקטים בעלי ערך וחשיבות גבוהים יעניק לכם את המוצרים המוקפדים, האיכותיים ובעלי האמירה עיצובית ייחודית שיהפכו את החזון שלכם למציאות.

מוצרים שאהבת
כתובת URL הועתקה

ברצונך לרכוש מספר רב של פריטים?
פיטרו SHOP מוגבל לרכישה של עד 5 פריטים.
נשמח לספק לך שירות וייעוץ אישי.
אנא אשר את פרטייך.


דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות