אודות – הסיפור המשפחתי

הסיפור של פיטרו מתחיל בישראל של שנות השישים, אז משה פיטרו, רפד שכיר, יוצא לדרך עצמאית ומחליט לפתוח חנות קטנה במתחם באזל בתל אביב. משה מעניק שירותי רפדות ושימור רהיטים לתושבי האזור. במהרה הוא נחשף לצרכים חדשים שמתעוררים אצל לקוחותיו, דבר המביא אותו לפתח ולעצב רהיטים חדשים שנותנים מענה לחיים שמתנהלים סביבם.

הרהיטים שמעצב משה זוכים להצלחה והעסק גדל ומתפתח: “הספסלית” משנות השישים וכורסת הטלוויזיה “אפולו”, שנולדה כעשור אחריה, מככבות כמעט בכל בית והופכות למוצרים המזוהים ביותר עם המותג פיטרו. בסוף שנות השבעים מעמיק משה את הידע בעיצוב וארגונומיה, עת נחשף לתחום חדש ומקורי: “כבישת עץ צורנית”. משה משדרג את הטכנולוגיה בייצור על ידי מכבשים ותבניות והופך את החברה למתמחה בטכנולוגיה זו.

במהלך העשורים הבאים מצטרפים לעסק אורה, ביתו של משה, ובעלה שלום בלכמן. פיטרו מתרחבת, מפתחת את הפעילות מול השוק המוסדי ונותנת מענה לפרויקטים מרשימים כגון בתי חולים, בתי משפט, מוסדות ציבוריים ועוד. ההתמחות בכבישה הצורנית מייחדת את הפרויקטים ומאפשרת התאמה אישית לפי מידות הלקוח.

 • בתחילת שנות האלפיים מובילים אורה ושלום את החברה לשיתופי פעולה עם מותגי הרהיטים המשרדיים המובילים בעולם: Herman Miller, Arper, Artifort, Wilkhahn ו-Actiu.

  כניסה זו לעולם הריהוט המשרדי מצעידה את החברה קדימה לאופקים חדשים, פתרונות חכמים והתמחויות חדשות. במהלך 2018 מרחיבה פיטרו את פעילותה לתחום הסושיאל המספק פתרונות לסביבות עבודה שיתופיות, חללי בילוי ואירוח.

  מתחם פיטרו גדל והתרחב, ומכנס כיום תחת קורת גג אחת שלושה חללים המבטאים את היכולות המגוונות של פיטרו. האופיס והסושיאל הם שני אולמות תצוגה מעוצבים וחדשניים שיוצרים את השילוב המושלם בין ביזנס לפלז'ר, ולצידם נמצאת נגריית האמן הוותיקה של פיטרו, המאפשרת עיצוב בהתאמה אישית.

 • PITARO’S
  ATELIER
  נגריית אמן המתמחה בכבישת עץ צורנית, ומאפשרת התאמה אישית לכל פרויקט

  לצד מותגים בינלאומיים שומר האטלייה, בית המלאכה של פיטרו, על אופי מוקפד ואישי, תוך שימוש במומחיות טכנולוגיות של כבישה צורנית. הכבישה הצורנית מאפשרת ליצור פריטי ריהוט במראה מלוטש ואיכותי עם עיבוד חלק ומעוגל, ששומר ברגישות על התחושה הטבעית של העץ.

  השילוב בין פתרונות מדף מהמתקדמים בעולם, לבין פריטי ריהוט משרדי שנתפרים לפי מידה, מאפשר לפיטרו לתת מענה כמעט לכל תכנית ובקשה ברמות גימור משובחות.

  לקטלוג המוצרים
 • SHOWROOM #1
  OFFICE
  פתרונות מתקדמים לסביבה משרדית מקצועית

  הדרך שבה אנו עובדים משתנה כל הזמן וסביבת העבודה משתנה בהתאם. המשרדים נהיו פתוחים וחופשיים יותר, נוספו בהם אזורי מנוחה ופינות בלתי פורמליות, והעיצוב שלהם מושקע ומעורר השראה. פיטרו חשופה למגמות העולמיות בעיצוב ולחידושים טכנולוגיים מתקדמים, לומדת אותם ומביאה את הפתרונות העכשוויים הדרושים.

  חלל תצוגה פיטרו
 • SHOWROOM #2
  SOCIAL
  רהיטים מעוצבים לאזורי עבודה שיתופיים, חללי בילוי ואירוח

  בעולם בו כולם מחוברים וזמינים כמעט כל הזמן, נפתחות אפשרויות רבות. החופש והבחירה מאפשרים לשנות אווירה ולגוון, והעבודה גולשת החוצה מן המשרדים ומהבתים. מסעדות, בתי קפה, מלונות וברים החלו לארח יותר ויותר אנשים שבאו פשוט לעבוד, ולכן מקפידים להציע סביבות עבודה מושקעות, מלאות השראה, המאפשרות לשבת בנוחות, להתחבר, לשמור על פרטיות ולעבוד בצורה יעילה. באולם התצוגה החדש של פיטרו מוצגים פריטי ריהוט ייחודיים ששמים דגש על עיצוב, חוויה וקונספט. מותגי עיצוב בינלאומיים, פריטים המשלבים בין עבודת יד מסורתית לטרנדים עכשוויים, מבחר של חומרים, צבעים ומרקמים.

  חלל תצוגה פיטרו