נשארים בעניינים

 

נשארים בעניינים - פיטרו ריהוט משרדי

Logo_Mar14 Facebook_Mar14 Title_Mar14
  מגזינים, כתבות, תערוכות בינלאומיות ושיתופי פעולה מאפשרים לנו להשאר מעודכנים, להציץ מעבר למה שאנו מכירים ולהחשף למגוון חדש של טכנולוגיות, חומרים ותפיסות. שמחים לשתף אתכם בתערוכות ובהשראות שאסור לפספס!  
Venetzia_Mar14 Transit_Mar14
 
בעיצוב חלל אנו מחפשים את האיזון בין חדשנות ומקוריות לבין מראה על זמני, שימשיך להיות רלוונטי לתקופה ארוכה. מעצב המוצר Pierre Paulin הצליח במהלך 40 שנות פעילות לייצר מגוון מרהיב של רהיטים כאלו, שהפכו לאייקונים עיצוביים. היצירות שלו מוצגות בימים אלו בתערוכה רטרוספקטיבית במרכז פומפידו פריז, ביניהם עשרות רהיטים שעיצב עבור חברת Artifort.
 
עיצוב חלל משרדי נכון ואיכותי כולל מחשבה על מגוון רחב של מרכיבים, שהחיבור ביניהם מאפשר לחברה לתקשר עם העובדים והלקוחות. עיצוב גרפי ומיתוג עוזרים ליצור חיבור בין עיצוב החלל לבין זהות החברה ומהווים אלמנט חשוב בעיצוב סביבת העבודה. חברת Actiu לקחה נושא זה צעד אחד קדימה וכחלק משבוע העיצוב הגרפי בבית הספר לעיצוב ולאמנות  Barreir שבספרד,  נתבקשו הסטודנטים למצוא שפה גרפית עדכנית שתעזור לתקשר את ערכי המותג.

 
 
b1
 
בשבוע שעבר התקיימה  תערוכת העיצוב בלונדון,  Design Week Clerkenwell , במתחם סצנת העיצוב של לונדון. במשך 3 ימים התחפש ונשם האזור כולו עיצוב, אם בחללי העבודה של משרדי אדריכלים שהציגו מייצגים מרהיבים, ואם באולמות התצוגה של מיטב המותגים אשר הציגו חידושים וטרנדים. חברת Arper השיקה במהלך התערוכה 5 קולקציות חדשות, ואף הסבה את חלל התצוגה של החברה לחלל עבודה שיתופי ששימש את צוות ההפקה, הבלוגרים והעיתונאים. כמו כן, חברת Herman MIiller השיקה סדרת כיסאות בשם Keyn Chairs לשימושים רב תכליתיים.

 
 
 
נמשיך לעקוב ולשאוב עוד ועוד השראות מהעולם ולעדכן אתכם.
תהנו!
 
Footer_Mar14