שולחן ישיבות

חומרי גלם:
פונקציונליות:
צבעים:
שחור
אפור
לבן
כחול
אדום
צהוב
ירוק
סגול
טורקיז
צבעוני
חרדל
כתום
פוקסיה
חום
שמנת
קיים במגוון צבעים
מינרל
זהב
אפור בהיר

שולחן ישיבות נותן את הטון לכל חדר ישיבות. שולחן לחדר ישיבות ושולחן דיונים הינם גדולים משולחן ממוצע ובעלי מספר מאפיינים: הוא מאפשר למספר רב של משתתפים לשבת סביבו בנוחות,  הוא לא שולחן עבודה יומיומי,הוא מהווה מרחב עבודה דינמי, שבו כל הנוכחים יכולים לראות אחד את השני בקלות.

בפיטרו תמצאו, מבין המותגים הגדולים בעולם ובעיצוב, בוטיק שיעניק לכם ולאורחים שלכם תחושה אקסקלוסיבית סביב שולחן הישיבות. לצד מותגים בינלאומיים, בבית המלאכה של פיטרו מקפידים על עיצוב מדוייק ואישי ששומר על התחושה טבעית. בזכות פתרונות אלה, בפיטרו אנו יכולים לתת מענה לכל תוכנית ובקשה ברמות הגימור המשובחות ביותר, תוך שירות כיד המלך. 

שולחן חדר ישיבות – לכל חברה יש את השולחן המתאים לה

רהיטי המשרד או החדר משפיעים מאוד על התפיסה של המקום כולו, ושולחן חדר ישיבות הוא ללא ספק הרהיט המרכזי שבהם. שולחן ישיבות נדרש להיות רשמי ומהודר מצד אחד ונוח ומרווח מצד שני. לכן כשבוחרים שולחן לחדרי ישיבות כדאי לקחת בחשבון את מהות העיסוק של החברה וכמובן את העיצוב של החלל: 

  • הגודל שלו, 
  • עיצוב הרהיטים השונים בחדר 
  • והצבעים השולטים. 

שולחן ישיבות אובלי, למשל, מתאים כשיש צורך בשולחן ישיבות גדול בגלל מספר משתתפים רב. דרך שולחן זה, ניתן לראות טוב יותר האחד את השני ולתת לחדר מראה "מעוגל" יותר. הבחירה בין שולחן ישיבות זכוכית ושולחן ישיבות עשוי עץ תלויים בהעדפה האישית שלכם – שולחן זכוכית נחשב למודרני ו-"הייטקיסטי" יותר, ואילו שולחן עץ איכותי משדר יוקרה וניסיון. 

 

מתעניינים בשולחנות נוספים?

שולחנות משרדיים

שולחן מנהלים

מדריך לבחירת שולחן ישיבות איכותי