החברה - פיטרו ריהוט משרדי

המתחם החדש

 entrance

במרץ 2018 פיטרו השיקה מתחם עיצוב חדש וייחודי המתפרש על פני 1000 מ"ר בעיצובם של האדריכלים: פיצו קדם, סיגל ברנוביץ ואירנה גולדברג.

המתחם החדשני והדינאמי מהווה קורת גג אחת לשלושה חללים המבטאים את היכולות המגוונות של פיטרו. OFFICE - SOCIAL - שני אולמות תצוגה מעוצבים וחדשניים שיוצרים את השילוב המושלם בין ביזנס לפלז'ר, וה- ATELIER –  נגריית האומן הוותיקה של פיטרו, שמאפשרת עיצוב בהתאמה אישית.

 

Showroom #1 – Office

פתרונות מתקדמים לסביבה משרדית מקצועית

הדרך שבה אנו עובדים משתנה כל הזמן וסביבת העבודה משתנה בהתאם. המשרדים, נהיו פתוחים וחופשיים יותר, נוספו בהם אזורי מנוחה ופינות בלתי פורמאלית, העיצוב בהם מושקע ומעורר השראה. פיטרו חשופה למגמות העולמיות בעיצוב ולחידושים טכנולוגים מתקדמים, לומדת אותם ומביאה את הפתרונות העכשוויים הדרושים. 

 

space

 

Showroom #2 – Social

רהיטים מעוצבים לאזורי עבודה שיתופיים, חללי בילוי ואירוח

בעולם בו כולם מחוברים וזמינים כמעט כל הזמן, נפתחות אפשרויות רבות. החופש והבחירה גורמים לרצות לשנות אווירה, לגוון ולקבל השראה. מסעדות, בתי קפה, מלונות וברים החלו לארח יותר ויותר אנשים שבאו פשוט לעבוד בסביבת עבודה מושקעת, מלאת השראה שמייצרת חוויה ומפגש חברתי ובמקביל מאפשרת גם לשבת בנוחות, להתחבר, לשמור על פרטיות ולעבוד בצורה יעילה. באולם התצוגה החדש של פיטרו תמצאו פריטי ריהוט ייחודיים ששמים דגש על עיצוב, חווייה וקונספט. מותגי עיצוב בינלאומיים, פריטים המשלבים בין עבודת יד מסורתית לטרנדים עכשוויים, מבחר של חומרים, צבעים ומרקמים.

social space

 

Workshop #3 – Atelier

נגריית אמן המתמחה בכבישת עץ צורנית, ומאפשרת התאמה אישית לכל פרויקט

לצד מותגים בינלאומיים שומר האטלייה, בית המלאכה של פיטרו, על אופי מוקפד ואישי, תוך שימוש  במומחיות טכנולוגיות של כבישה צורנית. הכבישה הצורנית מאפשרת ליצור פריטי ריהוט במראה מלוטש ואיכותי עם עיבוד חלק ומעוגל, ששומר ברגישות על התחושה הטבעית של העץ. השילוב בין פתרונות מדף מהמתקדמים בעולם, לבין פריטי ריהוט שנתפרים לפי מידה, מאפשר לפיטרו לתת מענה כמעט לכל תכנית ובקשה ברמות גימור משובחות. 

 

atelier space