הצצה למרכז היזמות בבינתחומי

 

הצצה למרכז היזמות בבינתחומי - פיטרו ריהוט משרדי

 
פרויקט חדש של פיטרו במרכז הבינתחומי הרצליה Facebook Pitaro


החזון והלך הרוח הייחודיים של בית הספר ליזמות במרכז הבינתחומי הרצליה, היוו השראה לפרויקט מיוחד ויצירתי, שמשלב בין נגרות אומן מותאמת אישית לבין יבוא פתרונות ריהוט מוסדי מתקדמים של המותגים המובילים בעולם.

פיטרו ריהוט משרדי במרכז הבינתחומי הרצליה

מלאכת מחשבת

אולם ההרצאות של ביה”ס ליזמות הוא חלל מעורר השראה. הריהוט באולם נבנה כולו בהתאמה אישית - במה, מושבים, חיפויי קירות וגם פודיום למרצים שכולל בתוכו עמדת מחשב. המראה הכללי שומר על קלילות ואווריריות באולם הגדול ומשדר חדשנות ויצירתיות.
 
ריהוט מוסדי, כיסאות משרדיים מבית פיטרו ריהוט משרדי

גמישות, קלות ויעילות

כדי להתאים את הכיתות לסביבת לימוד משתנה ומגוונת, הצענו את שולחנות TRAMA של חברת ACTIU הספרדית. שולחנות משרדיים בעלי מראה נקי ומדויק, קלים לתנועה וסידור בשילובים שונים ואף מתקפלים ונאספים למצב כמעט דו-מימדי, מה שמאפשר אחסון מהיר וחסכוני במקום.
 
שולחנות משרדיים מבית פיטרו ריהוט משרדי


הברקות של צבע

רעיונות טובים ופריצות דרך מושגים לא רק בחדר הישיבות. עבור פינות ההמתנה של ביה”ס ליזמות נבחרו כסאות משרדיים EPOCA של חברת LUXY האיטלקית. הם מוסיפים צבע, רוח רעננה ואווירה יצירתית.
השילוב בין עבודות נגרות מותאמות אישית לבין יבוא פתרונות ריהוט מוסדי מתקדמים תמך בחזון האדריכלי: ברור, ישיר ושאינו מתחכם ובמקביל אסרטיבי, דינמי, בעל להט יצירתי והומני.

תודה לבית הספר ליזמות במרכז הבינתחומי הרצליה ולאדריכלים דוד רובינס ודן פרייס, על ההזדמנות לקחת חלק בפרויקט.  

לצפייה במוצרים נוספים מבית פיטרו ריהוט משרדי
 

Pitaro