הצצה למשרדי ענק התקשורת הישראלית

 

הצצה למשרדי ענק התקשורת הישראלית - פיטרו ריהוט משרדי

 

header1_0 Pitaro_newsl... Pitaro_newsl...

אחרי שנים של פעילות בחללים שונים, עברה קבוצת ידיעות אחרונות להשתכן תחת קורת גג אחת בראשון לציון. פיטרו הייתה השותפה שנבחרה לליווי הפרויקט ובנתה מערכת שלמה והרמונית של פתרונות יצירתיים מעולם הריהוט המשרדי. הנה כמה פרטים מעניינים מהפרויקט המאתגר של בית ידיעות החדש.
buzzi_3
פונקציונליות וצבע
בחללים פתוחים מרובי עובדים עולה הצורך בפרטיות ובשקט. המחיצות הצבעוניות של BUZZI SPACE נתנו למתחם ה-CALL CENTER מראה צעיר קליל צבעוני בלי לוותר על אווירת עבודה מקצועית.
news_m_0
אומנות החיבור
אחד האתגרים בפרויקט היה לחבר בין פריטים קיימים שהגיעו מהמשכנים הקודמים לבין כאלה חדשים שנוצרו במיוחד עבור הפרויקט. נגרית האומן של פיטרו היוותה גם בפרויקט זה את מרכז העשייה. תכנון יצירתי וחכם חיבר אל הקיים ריהוט שנבנה אצלנו בנגרייה כשהוא מותאם בקפידה למידות ולפונקציונאליות שהוגדרו. אליו הצטרפו פתרונות מדף חכמים, שאנו מייבאים ממותגים מובילים בעולם.
calalist_0
התמונה הגדולה והפרטים הקטנים
המשכן החדש הביא תחת קורת גג אחת תחומי פעילות שונים. YNET, הדסק,  אזורי עיתונאים, CALL CENTER ועוד, לכל חלל הגדרות צרכים שונות. כדי לשמור על מראה שלם בלי לוותר על התאמה אישית, נבחרו עבור הפרויקט מספר מוצרים זהים שקיבלו התאמה מיוחדת אחרת עבור כל שימוש.

אנחנו מודים לקבוצת ידיעות אחרונות ולאדריכלית אירית גרינברג, על ההזדמנות לקחת חלק בפרויקט המרתק הזה.

 
Pitaro_newsl...