×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 237

פריטים קטנים, שמחה גדולה

 

Logo_Mar14 Facebook_Mar14 Title_Mar14
  אביזרים מעוצבים הם הזדמנות להוסיף מגע אישי לכל חלל. הפעם אספנו עבורכם אביזרים ניידים, מודולריים, ארגונומיים ואקולוגיים
שמשקפים את סביבת העבודה החדשה כולם משלבים בין פונקציונליות חכמה לבין עיצוב יצירתי, שמוסיף אופי ואווירה.
 
Venetzia_Mar14
 
  הנה פתרון נפלא של Herman Miller, שמאפשר לארוז את פינת העבודה במזוודה, ולקחת אותה איתך לכל מקום – לחדר הישיבות, לפגישה עם לקוח, לבית הקפה או הביתה.
Anywhere Case היא תיבה הנפתחת לאירגונית שולחנית בה אפשר לארוז את צרכי המשרד בסיסיים: מחשב נייד, טאבלט, טלפון נייד, מסמכים או כל פרט אחר שנחוץ. עיצוב נקי וחכם הופך אותה לכלי עבודה שימושי וקומפקטי שמייצג את החדשנות הרעיונית שבמשרד בתנועה: ניידות, גמישות, שיתוף, שימוש בטכנולוגיות חכמות ואסתטיקה פונקציונלית.

 
 
Venetzia_Mar14 Transit_Mar14
  איזו משפחה אתם בוחרים? משפחה  גדולה או קטנה? מקובצת או פזורה? הכירו בבקשה את סדרת "משפחה" של Arper: סדרת פסלונים מלאי חן בהשראת המשפחה החדשה. כל פסלון עשוי מסוגי עץ שונים, וכך יכול כל "בן משפחה" לבטא את האישיות המיוחדת שלו אך גם להרגיש שייך. הסדרה היא מודולארית ומאפשרת לשלב את הדמויות בבית או במשרד, כקבוצה או כנציג יחיד בכל חדר.   איזה הבדל עושות כמה כריות!
מוצרי טקסטיל נכונים הם תוספת קלילה היוצרת אווירה נינוחה ואישית. הכריות החדשות של Arper משתלבות במשרד או בבית ממש כמו עבודות אומנות. הסדרה כוללת מגוון שילובים של צבעים והדפסים בסגנון שנע בין הגיאומטרי לאורגני ובין המופשט לפיגורטיבי.

 
 
Monolink1_Mar14 Viva_Mar14
  Treepod הוא גם וגם. הפונקציונליות הברורה של מתלה המעילים שיצרה חברת treepod האיטלקית אינה פוגמת באיכותו הפיסולית, והניידות שלו מאפשרת להשתמש בו בצורה גמישה המשתנה בהתאם לצורך ולעונת השנה.


 
  גם פח אשפה לניירות הוא אביזר בעל נוכחות בחלל, עם אמירה עיצובית ולבוחרים נכון אפילו אמירה אישית. למשל, הפח הזה של החברה האיטלקית Caimi – שאמנם מגיע במגוון צבעים, אך למעשה הוא ירוק. הוא גמיש, נייד, נערם ואקולוגי, ניתן להרכיב לו חלק עליון המאפשר הפרדה של אשפה ובנוסף הוא עשוי סיבי עץ ממוחזרים ופוליפרופילן. אכן פח בלתי נשכח.


 
 
Footer_Mar14