הסיפור המשפחתי

 

moshe

הסיפור של פיטרו מתחיל בישראל של שנות ה - 60, אז משה פיטרו, רפד שכיר, יוצא לדרך עצמאית ומחליט לפתוח חנות קטנה במתחם באזל בתל אביב. משה מעניק שרותי רפדות ושימור רהיטים לתושבי האזור. במהרה הוא נחשף לצרכים חדשים שמתעוררים אצל לקוחותיו, דבר המביא אותו לפתח ולעצב רהיטים חדשים שנותנים מענה לחיים שמתנהלים סביבם.

הרהיטים שמעצב משה, זוכים להצלחה והעסק גדל ומתפתח. "הספסלית" משנות ה - 60 וכורסת הטלוויזיה "אפולו" שנולדה כעשור אחריה, מככבות כמעט בכל בית והופכות למוצרים המזוהים ביותר עם המותג פיטרו.

בסוף שנות השבעים מעמיק משה את הידע בעיצוב וארגונומיה, עת נחשף לתחום חדש ומקורי: "כבישת עץ צורנית". משה משדרג את הטכנולוגיה בייצור על ידי מכבשים ותבניות והופך את החברה למתמחה בטכנולוגיה זו.

במהלך העשורים הבאים מצטרפים לעסק אורה בתו של משה ובעלה שלום בלכמן. פיטרו מתרחבת, מפתחת את הפעילות מול השוק המוסדי ונותנת מענה לפרויקטים מרשימים כגון: בתי חולים, בתי משפט, מוסדות ציבוריים ועוד. ההתמחות בכבישה הצורנית מייחדת את הפרויקטים ומאפשרת התאמה אישית לפי מידות הלקוח.

בתחילת שנות האלפיים מובילים אורה ושלום את החברה לשיתופי פעולה עם מותגי הרהיטים המשרדים המובילים בעולם כגון: Actiu, Wilkhahn, Artifort, Arper, Herman Miller. כניסה זו לעולם הרהוט המשרדי מצעידה את החברה קדימה לאופקים חדשים, פתרונות חכמים והתמחויות חדשות.

במהלך 2018 מרחיבה פיטרו את פעילותה לתחום ה-Social המספק פתרונות לסביבות עבודה שיתופיות, חללי בילוי ואירוח.

מתחם פיטרו גדל והתרחב ומהווה כיום קורת גג אחת לשלושת החללים המבטאים את היכולות המגוונות של פיטרו. OFFICE - SOCIAL - שני אולמות תצוגה מעוצבים וחדשניים שיוצרים את השילוב המושלם בין ביזנס לפלז'ר, לצד ה- ATELIER – נגריית האומן הוותיקה של פיטרו, שמאפשרת עיצוב בהתאמה אישית.