החברה - פיטרו ריהוט משרדי

החברה

 

למעלה מחמישים וחמש שנה, אנו חיים מקרוב את עולם העיצוב והריהוט, בארץ ובעולם, מבססים את מעמדה של פיטרו כמומחית בתחום הריהוט המשרדי והמוסדי בישראל. לאורך השנים יצרה פיטרו שיתופי פעולה בלעדיים עם מותגים בינלאומים מובילים, ביניהם Actiu, Wilkhahn, Artifort, Arper, Herman Miller ועוד… מידי שנה אנו בוחרים בקפידה ומייבאים סדרות איכות ממיטב הריהוט המשרדי בעולם.

מתחם פיטרו בחולון כולל שלושה חללים מרשימים.

Showroom #1 – Office מציע פתרונות מתקדמים לסביבת עבודה מקצועית

Showroom #2 – Social עם פריטים מרשימים לאזורי עבודה שיתופיים, חללי בילוי ואירוח.

Workshop #3 – Atelier נגריית אמן המתמחה בכבישת עץ צורנית, ומאפשרת התאמה אישית לכל פרויקט.

את פיטרו, שהוקמה בשנות השישים על ידי משה פיטרו, מובילים ומנהלים כיום שלום בלכמן ואורה פיטרו בלכמן.

Showroom #1 – Office

הדרך שבה אנו עובדים משתנה כל הזמן וסביבת העבודה משתנה בהתאם. אנחנו בפיטרו חשופים למגמות העולמיות בעיצוב ולחידושים טכנולוגים מתקדמים, לומדים אותם ומביאים את הפתרונות העכשוויים הדרושים.

גמישות ומודולאריות

עבודה מתרחשת בהרבה דרכים - עובדים בחוץ ובפנים, בצוות או לבד, באופן רשמי ומתוכנן, אך גם בצורה מקרית ומזדמנת. המשרד החדש נמצא בתנועה, משתנה ומתעדכן, מתאים את עצמו אל הפעילויות שמתרחשות בו. הפתרונות בתחום הריהוט מאפשרים מעבר הרמוני ממצב למצב. חדרי ישיבות קבועים לצד פינות התאספות משוחררות, סביבות עבודה מודולאריות לצוותים, פינות חמות להתחברות נקודתית ועוד.

ארגונומיה

ההתמחות בארגונומיה לוקחת צעד קדימה. המשרד שואף לנוחות מקסימלית, כזו שעוטפת את העובד בתחושה משוחררת וטבעית. מחקרים מוכיחים: מקומות עבודה נוחים משפרים את רמת התפוקה ומעלים את שביעות רצון העובדים. פיטרו מייצגת בארץ את חברת Herman Miller החדשנית, שנושאת את הארגונומיה על דגלה וזכתה בפרסי עיצוב וארגונומיה יוקרתיים ברחבי העולם. שולחנות מתכווננים, זרועות למסכים, כסאות חכמים ועוד, פתרונות ארגונומים שמקיפים את העובדים ב-360 מעלות.

אקוסטיקה

החללים הפתוחים, התנועה והשיתוף המוגבר העלו את הצורך בפרטיות ובשקט. בשנים האחרונות פיתחנו והרחבנו את תחום האקוסטיקה בפיטרו והוא כולל מבחר פתרונות מכיוונים שונים. חברתBuzzi Space הבלגית פיתחה סדרה מרהיבה של מוצרים חכמים שניתן למצוא אצלנו: מחיצות ופרגודים בשלל צורות וצבעים, תאי ישיבה שיוצרים בועה של שקט, אהילים שסופגים את הרעש וחיפויי תקרה וקירות במגוון עיצובים. בנוסף לפונקציונליות, מביאים איתם הפתרונות האקוסטים שפה עיצובית ססגונית ועשירה.

Showroom #2 – Social

בעולם שבו אנחנו מחוברים וזמינים כמעט כל הזמן, נפתחות בפנינו אפשרויות רבות. החופש והבחירה גורמים לנו לרצות לשנות אווירה, לגוון ולקבל השראה. חללי ה-SOCIAL מציעים סביבת עבודה משוחררת באווירה של מפגש ובילוי. באולם התצוגה החדש תמצאו פריטי ריהוט ייחודיים ששמים דגש על עיצוב, חווייה וקונספט. מותגי עיצוב בינלאומיים, פריטים המשלבים בין עבודת יד מסורתית לטרנדים עכשוויים, מבחר של חומרים, צבעים ומרקמים

Workshop #3 – Atelier

לצד מותגים בינלאומים שאנו מביאים לארץ, שומר האטלייה על אופי מוקפד ואישי, תוך העמקת המומחיות בטכנולוגיות של כבישה צורנית וריפוד. השילוב בין פתרונות מדף מהמתקדמים בעולם, לבין פריטי ריהוט שנתפרים לפי מידה, מאפשר לנו לתת מענה כמעט לכל תכנית ובקשה ברמות גימור משובחות. באגף מיוחד לכבישה צורנית של עץ, בא לידי ביטוי אחד מתחומי המומחיות הגדולים של פיטרו. תחום הכבישה הצורנית מאפשר לנו ליצור פריטי ריהוט במראה מלוטש ואיכותי עם עיבוד חלק ומעוגל, ששומר ברגישות על התחושה הטבעית של העץ.

הסיפור שלנו

הסיפור של פיטרו מתחיל בישראל של שנות השישים. משה פיטרו, אז רפד שכיר, מחליט לצאת לדרך עצמאית, שוכר חנות קטנה במתחם באזל בתל אביב ומתחיל לתת שירותי נגרות וריפוד לתושבי האזור. הבתים בהם הוא מבקר, מובילים אותו לפתח ולעצב רהיטים חדשים שנותנים מענה לחיים שמתנהלים בהם.

המוצרים שמעצב משה, זוכים להצלחה והעסק גדל ומתפתח. מוצרים כמו "הספסלית" משנות השישים וכורסת הטלוויזיה "אפולו" שנולדה כעשור אחריה, מככבות כמעט בכל בית והופכות למוצרים המזוהים ביותר עם המותג.

בסוף שנות השבעים מעמיק משה את הידע בעיצוב וארגונומיה ורוכש מכונת מכבש לעץ באיטליה, הוא לומד את הטכנולוגיה ומתחיל ליישמה בישראל. תחום הכבישה הצורנית הופך להתמחות של החברה.

בשנות השמונים מצטרפות לעסק בנותיו של משה ובעליהן, פיטרו מתרחבת ומפתחת את הפעילות מול השוק המוסדי.

במהלך העשורים הבאים נותנת פיטרו מענה לפרויקטים מרשימים כגון: בתי חולים, בתי משפט, מוסדות ציבוריים ועוד. המומחיות בכבישה הצורנית מייחדת את הפתרונות ומאפשרת התאמה אישית לכל פרויקט.

עם הגיען של שנות האלפיים מתמקדת החברה בעולם הריהוט המשרדי. הקשרים של העסק מתרחבים גם לעולם הרחב, ופיטרו רוקמת שיתופי פעולה משמעותיים עם מותגים בינלאומיים מובילים בתחומם.

במהלך 2018 מרחיבה פיטרו את פעילותה לתחום ה-Social. פתרונות לסביבות עבודה שיתופיות, חללי בילוי ואירוח. מתחם פיטרו גדל ומתרחב אף הוא ומעוצב מחדש על ידי האדריכל פיצו קדם. המתחם החדש מהווה קורת גג אחת לשלושה חללים מרשימים שמבטאים את היכולות הרבות של העסק.