ריהוט מוסדי לחללים ציבוריים ומסחריים

חומרי גלם:
פונקציונליות:
צבעים:
שחור
אפור
לבן
כחול
אדום
צהוב
ירוק
סגול
טורקיז
צבעוני
חרדל
כתום
פוקסיה
חום
שמנת
קיים במגוון צבעים
מינרל
זהב
אפור בהיר

המונח "חללים ציבוריים ומסחריים" כולל בתוכו מגוון רחב של צרכים ושימושים: חדרי קבלה והמתנה, קפיטריות וחדרי אוכל, חללי תרבות ופנאי, בתי כנסת, חללי אשפוז ועוד. עם זאת, בבחירת הריהוט המוסדי לכל החללים השונים הללו יש כמה עקרונות מנחים משותפים. 

מאפייניו של ריהוט מוסדי

ראשית, בחירה נכונה של ריהוט מוסדי היא הבסיס לעיצוב מדויק ההופך לנכס של הארגון, דרך להציג ולהגשים מטרות עסקיות ברמה האסטרטגית. מכלול העיצוב הוא דרך לספר על הארגון שלכם ולבטא חזון,  כמו גם כלי המסייע לגיבוש חוויה אופטימלית של בני האדם הנמצאים בחלל, בין אם הם אורחים, לקוחות, מטופלים ובני משפחותיהם או עובדים. 

בנוסף, ריהוט מוסדי הוא ריהוט שעובד - ועליו לספק את הביצועים הטובים ביותר. לכן, חשוב כי ריהוט בחלל מוסדי יהיה פונקציונאלי, כלומר ימלא את הצרכים של החלל ושל האנשים המשתמשים בו בשימוש מסיבי ולאורך זמן. בין אם מדובר בספת המתנה, כיסא מרופד, שולחנות קפיטריה או כורסה בריפוד אנטי-בקטריאלי - עמידות ואיכות עושות את ההבדל. 

כאן תמצאו פתרונות חדשניים, יצירתיים ויעילים באיכות מעולה לחללי קבלה והמתנה, חדרי ישיבות, מנהלים ועבודה, קפיטריות וחדרי אוכל, חללי תרבות ופנאי, חללי אשפוז וחללים דינמיים המאפשרים שינוי והשתלבות. בולטים במיוחד פתרונות הישיבה (כסאות בר, כסאות המתנה, כורסאות,  כסאות לחדר ישיבות ועוד) המציעים קשת של אפשרויות בצבעים, חומרים, צורות ומרקמים שונים - ביבוא בלעדי מחברות הריהוט הטובות בעולם או בנגרות אמן מבית פיטרו, בהזמנה אישית ומדויקת.

צפו במגוון מוצרי ריהוט משרדי איכותיים המותאמים לכל מטרה, מבית פיטרו ריהוט משרדי.