הסיפור המשפחתי - פיטרו ריהוט משרדי

הסיפור המשפחתי

 

moshe

הסיפור של פיטרו מתחיל בישראל של שנות ה - 60, אז משה פיטרו, רפד שכיר, יוצא לדרך עצמאית ומחליט לפתוח חנות קטנה במתחם באזל בתל אביב. משה מעניק שרותי רפדות ושימור רהיטים לתושבי האזור. במהרה נחשף משה לצרכים חדשים שמתעוררים אצל לקוחותיו, דבר המביא אותו ליצירת רהיטים פונקציונאלים שאמורים לתת מענה הן לישיבה והן לשינה. כך, מתחיל משה לפתח ולעצב רהיטים חדשים שנותנים מענה לחיים שמתנהלים בהם.

המוצרים שמעצב משה, זוכים להצלחה והעסק גדל ומתפתח. מוצרים כמו "הספסלית" משנות ה - 60 וכורסת הטלוויזיה "אפולו" שנולדה כעשור אחריה, מככבות כמעט בכל בית והופכות למוצרים המזוהים ביותר עם המותג.

בסוף שנות השבעים מעמיק משה את הידע בעיצוב וארגונומיה, עת נחשף לתחום חדש ומקורי: "כבישת עץ צורנית". משה משדרג את הטכנולוגיה בייצור על ידי מכבשים ותבניות והופך את החברה למתמחה ומזוהה בטכנולוגיה זו.

במהלך העשורים הבאים מצטרפים לעסק אורה בתו של משה ובעלה שלום בלכמן. פיטרו מתרחבת ומפתחת את הפעילות מול השוק המוסדי נותנת מענה לפרויקטים מרשימים כגון: בתי חולים, בתי משפט, מוסדות ציבוריים ועוד. ההתמחות בכבישה הצורנית מייחדת את הפרויקטים ומאפשרת התאמה אישית לפי מידות הלקוח.

בתחילת שנות האלפיים אורה ושלום חודרים לתחום חדש ומתפתח בעולם הרהוט המשרדי הקשרים של העסק מתרחבים גם לעולם הרחב. פיטרו רוקמת שיתופי פעולה משמעותיים עם מותגים מובילים כמו Actiu, Wilkhahn, Artifort, Arper, Herman Miller. כניסה זו לעולם הרהוט המשרדי מצעידה את החברה קדימה לאופקים חדשים, רהיטים, פתרונות והתמחויות חדשות.

במהלך 2018 מרחיבה פיטרו את פעילותה לתחום ה-Social המספק פתרונות לסביבות עבודה שיתופיות, חללי בילוי ואירוח. מתחם פיטרו גדל והתרחב ומהווה כיום קורת גג אחת לשלושת החללים המבטאים את היכולות המגוונות של פיטרו. OFFICE - SOCIAL - שני אולמות תצוגה מעוצבים וחדשניים שיוצרים את השילוב המושלם בין ביזנס לפלז'ר, וה- ATELIER – נגריית האומן הוותיקה של פיטרו, שמאפשרת עיצוב בהתאמה אישית.